#1 2009-07-20 12:08:20

Jasny

Administrator

5252492
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 40
Punktów :   
Klasa: Force Blader
Level: 54
Skill Rank: A. Expert

Moze by tak wyskoczyc gdzies razem?

Witam, witam i o skill rank pytam... Duzo bylo mowione o tym spotkaniu, pozniej sprawa uległa pogrzebaniu, wiec Witek przypomni...  Pomysł jest autorstwa mojego i Karola (tudziez Karola i mojego). Moja propozycja jest taka zeby owe spotkanie odbylo sie w Warszawie dnia 19.09.09 (słownie: dziewietnastego września dwa tysiące dziewiątego). Proponowałbym spotkać się jakos w godzinach porannych (9-10) posiedziec i posmiac sie troche caly dzien i wracac nocnym pekaesem tudziez pociagiem. Wiem ze nie jest to inwestycja tania dla kazdego (dla Karola pewnie jest bo ten to ma blisko >.>) w dwie strony pksem wychodzi jakies 90 pare zlotych , pkp okolo 100. Tak jest w moim przypadku (Bydgoszcz-Warszawa trasa 280km). Jednak wydaje mi sie ze warto wydac te kase zeby sie spotkac skoro TYLE sie razem przegralo godzin (tudziez miesiecy , czy w niektorych przypadkach lat). Wszelkie sugestie, pytania, sprzeciwy i lincze na moją osobę prosze wpisywac tutaj .

Ave!

Offline

 

#2 2009-07-22 13:46:29

Jashamaru

Samurajczyk

Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 12
Punktów :   
Klasa: Force Shielder
Level: 90+
Skill Rank: Completer

Re: Moze by tak wyskoczyc gdzies razem?

Ave bracia i siostro! Otóż to wspaniała okazja aby się spotkać póki mamy jeszcze wakacje, bo później będzie ciężko. Praca, szkoła, dom i tak w kółko. Mi pasuje Warszawka całkowicie ;] A dlaczego? bo pewnie od września nawet będę tam mieszkał. Wynajmuję mieszkanko, więc było by gdzie wypić i posiedzieć (chyba, że ktoś woli plener), oczywiście jeśli moi współlokatorzy nie będą mieli nic przeciwko. Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje to walcie śmiało. Nie ma się czego wstydzić, przecież się znamy ^^ i nawet swoje foty widzieliśmy xD

Pozdrawiam. SMZ!

Offline

 

#3 2009-07-23 10:53:22

 Kruk

Pro Samuraj

9377667
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 31
Punktów :   
Klasa: Force Blader
Level: 95
Skill Rank: zaraz transik :P

Re: Moze by tak wyskoczyc gdzies razem?

AVE ! No pomysl macie dobry ale za malo dopracowanych szczegulów ... otóż trzeba dopracowac miejsce spotkania ( dokladne ) oraz zaplanowac atrakcje ... ty wojtas jestes studentem i skoro placisz 90 dych w dwie strony to pomyśl ile ja zabule za normalny bez ulg ^^ i trzeba tak dopracować żeby każdy mógl bo ile razy bylo " no na bank będe" a pare godzin pozniej jak bylo sie na miejscu bylo " sry ale jednak nie moge ... mam nadzieje ze jeszcze nie wyjechales " a ty stoisz na miejscu juz od godziny xD

Oby sie nam udalo , 3mam za to kciuki i bede sie modlil o powodzenie misji ^^\

Ave tudzież Eloszka


Force Blader ... The ultimate power of sword using magic
SKY GOD OSIRIS ... Yugi RlZ
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/krukpl.png
http://images34.fotosik.pl/144/6b523cdf54794c35.jpg

Offline

 

#4 2009-07-23 12:05:54

Jasny

Administrator

5252492
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 40
Punktów :   
Klasa: Force Blader
Level: 54
Skill Rank: A. Expert

Re: Moze by tak wyskoczyc gdzies razem?

90 zeta jest wlasnie bilet normlany bez ulg Kruk... poza tym ja juz nie jestem studentem (od pazdziernika dopiero bede) co do miejsca do spotkanie byloby by na dworcu zachodnim lub centralnym pkp w Warszawie a pozniej z tamtąd szlo by sie na miasto... no ale najpierw muszą byc chętni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager11.pun.pl www.forumok800i.pun.pl www.chrzescijanie.pun.pl www.superstulatek.pun.pl www.avatar-her-elemente.pun.pl